سیسکو و خرید شرکت نرم افزاری BroadSoft

سیسکو و خرید شرکت نرم افزاری BroadSoft

cisco_broadsoft

سیسکو خبر خرید شرکت نرم افزاری BroadSoft

به مبلغ ۱٫۷۱ میلیارد دلار را اعلام کرد. این قرارداد دومین خرید بزرگ سیسکو در سال جاری پس از معامله ۳٫۷ میلیارد دلاری سیسکو برای AppDynamics در ماه مارس بود که به صورت خصوصی برگزار شد.
معاون رئيس شرکت توسعه سیسکو، در مصاحبه ای گفت که محصولات BroadSoft، در Cloud و Internet باعث پیشرفت محصولات Collaboration سیسکو می شوند. یکی از نمونه محصولات سیسکو در این زمینه محصول WebEx می باشد که بر اساس ساختار Cloud و Inetrnet هم اکنون در حال کار کردن می باشد. این قرارداد Cisco را در فروش محصولات به شرکت های بزرگ مخابراتی که سابقه یکپارچگی تلفن همراه، ویدئو، صدا و دیگر ارتباطات الکترونیکی، را داشته اند، قوی تر می کند.
کارشناس ارشد استراتژیکی شرکت تحقیقاتی GBH Insights، گفت: “این یک خرید هوشمندانه در صنعت کسب و کار سیسکو خواهد بود که قدرت بیشتری برای فروش در سالهای آتی برای سیسکو در بر خواهد داشت.” سیسکو، همانند سایر شرکتهای فناوری بزرگ، با تمرکز بر روی امنیت، IoT و Cloud به سمت جلو در حال حرکت می باشد. با این خرید تا کنون سهام سیسکو حدود ۱ درصد افزایش یافته است و پس از این معامله، کارمندان BroadSoft به گروه Cisco Unified Communications Technology پیوستند.
شرکت نرم افزاری BroadSoft خدمات و نرم افزارهایی را ارائه می دهد که ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه، خطوط ثابت و کابلی را قادر می سازد ارتباطات یکپارچه را از طریق IoT و Cloud فراهم کنند.

مطالب مرتبط