شرکت نودیس پرداز

در سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه تجهیزات و خدمات تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصصان داخلی و تجارب مدیریتی توانسته در این مدت با ارائه مناسب ترین سرویس ها در تامین تجهیزات IT و خدمات پس از فروش به جایگاه ویژه ای در میان فعالان این حرفه دست یابد .

زمینه اصلی فعالیت های شرکت به شرح ذیل میباشد:
– مشاوره،طراحی و راه اندازی زیرساخت شبکه
– طراحی و اجرای مرکز داده
– ارایه تجهیزات ذخیره سازی و سرور
– ارائه تجهیزات شبکه و امنیت شبکه
– ارائه انواع قطعات اصلی کامپیوتر، لب تاپ و تبلت

فعالیت ها

مشاوره،طراحی و راه اندازی زیرساخت شبکه
استفاده از شبکه های کامپیوتری در سالهای اخیر رشدی فزاینده داشته و به موازات آن سازمان ها اقدام به برپا سازی شبکه نموده اند . برپا سازی هر شبکه کامپیوتری تابع مجموعه سیاست هایی است که با استناد به آن در ابتدا طراحی منطقی شبکه و در ادامه طراحی فیزیکی، انجام خواهد شد.
همچنین بایستی طراحی و پیاده سازی آنها مطابق با نیازهای سازمان و اهداف بلند مدت آن و همچنین کاهش هزینه های بهینه سازی و پیاده سازی مجدد آن انجام پذیرد.

طراحی و اجرای مرکز داده

با زیاد شدن کاربران و بالا رفتن حجم مستندات، و نیز سادگی انتشار اطلاعات در اینترنت، شرکت ها نیاز به سرورهایی داشتند که این امکان را به آنها بدهد که به سادگی و با سرعت بتوانند اطلاعات خود را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهند. Data Centerهای متفاوتی در نقاط دنیا وجود دارد که با توجه به نیاز و همچنین شرایط منطقه ای طراحی و ساخته شده اند. استاندارد خاصی برای یک Data Center وجود ندارد.یکی دیگر از حوزه های کاری شرکت نودیس پرداز رایانه، طراحی و اجرای دیتاسنتر بر اساس تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا میباشد.

virtualization مجازی سازی
همان طور که میدانید هزینه تجهیزات شبکه بسیار زیاد است و بیشتر شرکت ها و ادارات در فکر کاهش هزینه ها IT خود هستند. مجازی سازی یکی از این راه حل ها است یعنی استفاده بهینه از سخت افزار البته این تنها کاری نیست که این تکنولوژی در اختیار ما می‌گذارد، شرکت نودیس پرداز رایانه با ارایه راهکارهای جامع در زمینه مجازی سازی به همراه کاملترین و بهتریت تجهیزات میباشد.

امنیت شبکه های کامپیوتری
به موازات حرکت به سمت یک سازمان مدرن و مبتنی بر تکنولوژی اطلاعات، می بایست تدابیر لازم در رابطه با حفاظت از اطلاعات نیز اندیشیده گردد. مهمترین مزیت و رسالت شبکه های کامپیوتری، اشتراک منابع سخت افزاری و نرم افزاری است. کنترل دستیابی و نحوه استفاده از منابع به اشتراک گذاشته شده، از مهمترین اهداف یک سیستم امنیتی در شبکه است. با گسترش شبکه های کامپیوتری خصوصا” اینترنت، نگرش نسبت به امنیت اطلاعات و سایر منابع به اشتراک گذاشته شده، وارد مرحله جدیدی شده است.
در این راستا، لازم است که هر سازمان برای حفاظت از اطلاعات ارزشمند، پایبند به یک استراتژی خاص بوده و بر اساس آن سیستم امنیتی را اجراء و پیاده سازی نماید. عدم ایجاد سیستم مناسب امنیتی، می تواند پیامدهای منفی و دور از انتظاری را بدنبال داشته باشد. این شرکت با تشکیل یک تیم قوی دراین زمینه با راهکارهای امنیت شبکه (SOC) و پیاده سازی و استفاده از محصولات تایید شده جهانی آماده ارایه خدمات به مشتریان خود میباشد.

تجهیزات سیسکو
دنیای امروز دنیای ارتباطات است.با روی کار آمدن شبکه های کامپیوتری که از ارتباط بین دوکاربر تا ارتباط بین دو کشور و حتی فراتر گسترش یافته است و تولیدکنندگان بسیاری وجود دارند که در ارتقا این تکنولوژی میکوشند. شرکت سیسکو سیستمز یکی از بزرگترین توایدکنندگان دستگاههای ارتباطی بشمار میآید که سهم بسزایی در پیشرفت این صنعت را دارا میباشد. و شرکت نودیس پرداز با ارائه تجهیزات سیسکو سعی در رفع نیازهای مشتریان خود در زمینه شبکه را دارد.

سرورهای اچ پی
یکی از مهمترین نکات در دنیای داده ها ، سرعت پردازش،محاسبات سریع و دقیق میباشد که این نیاز دلیل بوجودامدن نسلهای متعددی از کامپیوترها گردیده که در نهایت امروزه نسل جدیدی با سرعت پردازش و قدرت بالا بنام سرور وارد بازار گردیده است.سرور یک کامپیوتر همیشه دردسترس و روشن میباشد که در سطوح بالا، مانند مراکز داده و غیره استفاده میگردد.
شرکت نودیس پرداز رایانه با ارائه مشاوره در زمینه خرید و نصب و راه اندازی سرورهای اچ پی سعی در رفع نیاز مشتریان خود دارد.

دستگاههای ذخیره سازی
در دنیای داده ها و اطلاعات یکی نیازهای اساسی آنها بحث ذخیره سازی و نگهداری میباشد. در صنعت انفورماتیک همواره تهدیدهای بسیاری از قبیل ویروس ها، مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری،آتش سوزی ….. موجودیت اطلاعات را به مخاطره می اندازد. این شرکت جهت مدیریت نگهداری و ذخیره سازی اطلاعات آماده ارائه راهکارهای مناسبی به مشتریان خود میباشد.

تجهیزات امنیتی .فایروال
به موازات حرکت به سمت یک سازمان مدرن و مبتنی بر تکنولوژی اطلاعات، می بایست تدابیر لازم در رابطه با حفاظت از اطلاعات نیز اندیشیده گردد. مهمترین مزیت و رسالت شبکه های کامپیوتری، اشتراک منابع سخت افزاری و نرم افزاری است. کنترل دستیابی و نحوه استفاده از منابع به اشتراک گذاشته شده، از مهمترین اهداف یک سیستم امنیتی در شبکه است. با گسترش شبکه های کامپیوتری خصوصا” اینترنت، نگرش نسبت به امنیت اطلاعات و سایر منابع به اشتراک گذاشته شده، وارد مرحله جدیدی شده است. در این راستا این شرکت برای جلوگیری از تهدیدات شبکه های کامپیوتری برندهای جونیپر(juniper) و فورتینت(Fortinet) را پیشنهاد میدهد.

قطعات کامپیوتر
کامپیوترهای رومیزی به یکی از ملزومات زندگی به شمار می آیند و از نظر قیمت مناسب و براحتی قابل تهیه هستند و میتوان بر طبق نوع کاربری و موارد استفاده اسمبل نمود. کامپیوترهای رومیزی در ادارات،منازل و مدارس … حضور دارندو تقریباً تمام کامپیوترها از بخش‌هایی تشکیل شده‌اند که می‌توان به راحتی جایگزین یا به روزشان کرداز دیگر محصولاتlaptop,ALL-In-One. میباشدواین شرکت با سابقه بسیار از تامین کنندگان اصلی میباشد

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت نودیس پرداز رایانه با بکار گرفتن نیروی انسانی متبحر در واحد گارانتی و خدمات پس از فروش تلاش دارد بهترین خدمات را ارایه دهد.کلیه کالاهای ارائه شده از این شرکت دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش میباشند که با نام اینوو در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

مشتریان

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد ریاست جمهوری
سازمان تامین اجتماعی
پتروشیمی جم
بانک ملی ایران
بانک صادرات
پتروشیمی کارون
پلیمر ایران
سازمان توسعه برق ایران
بانک مشترک ایران ونزولا
بانک پارسیان
هواپیمایی کیش
سازمان ریاست کشوری
کارگزاری مهرآوین
صندوق بازنشستگی کشور
بانک سرمایه
شرکت پارس آمپول

دانلود رزومه شرکت