ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

0 out of 5 based on 0 customer ratings

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR Cisco SFP Transceiver Module ماژول فیبر نوری Cisco Type Transceiver Module Cisco Form Type SFP+ Wavelength 1310nm Interface LC duplex Cable Type SMF TX Power -8.2~0.5dBm Commercial Temperature Range 0 to 70°C (32 to 158°F) Max Data Rate 10.3125Gbps Max Cable Distance 10km Optical Components DFB 1310nm DOM [...]

1/300/000تومان

سنجش
فروشنده نودیس سیسکو nodis-cisco.com | ارائه ی تجهیزات شبکه سیسکو Cisco
دسته: . برچسب: , , , , , .

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

Cisco SFP Transceiver Module

ماژول فیبر نوری Cisco

Type Transceiver Module Cisco
Form Type SFP+
Wavelength ۱۳۱۰nm
Interface LC duplex
Cable Type SMF
TX Power -۸٫۲~۰٫۵dBm
Commercial Temperature Range ۰ to 70°C (32 to 158°F)
Max Data Rate ۱۰٫۳۱۲۵Gbps
Max Cable Distance ۱۰km
Optical Components DFB 1310nm
DOM Support Yes
Receiver Sensitivity -۱۴٫۴dBm
HTS-Harmonized Code ۸۵۱۷۷۰۶۰۰۰

محصولات دیگر این فروشنده