ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

0 out of 5 based on 0 customer ratings

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR Cisco SFP Transceiver Module ماژول فیبر نوری Cisco   Type Cisco SFP Transceiver Module Wavelength 850nm Ports 1 x LC Duplex Connector 10GBase-SR Max Distance 300 m Transfer Rate 10 Gbps Temperature 0.33" x 0.53" x 2.22" Weight 0.05 Kg Feature Compatibility Cisco Nexus 5000 Series Switches - [...]

200/000تومان

سنجش
فروشنده نودیس سیسکو nodis-cisco.com | ارائه ی تجهیزات شبکه سیسکو Cisco
دسته: . برچسب: , , , , , , , .

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

Cisco SFP Transceiver Module

ماژول فیبر نوری Cisco

 

Type Cisco SFP Transceiver Module
Wavelength ۸۵۰nm
Ports ۱ x LC Duplex Connector 10GBase-SR
Max Distance ۳۰۰ m
Transfer Rate ۱۰ Gbps
Temperature ۰٫۳۳″ x 0.53″ x 2.22″
Weight ۰٫۰۵ Kg
Feature Compatibility Cisco Nexus 5000 Series Switches – Cisco Nexus 7000 Series Switches

محصولات دیگر این فروشنده