Module Cisco SFP-10G-LRM

0 out of 5 based on 0 customer ratings

مشخصات فنی Module Cisco SFP-10G-LRM ماژول سیسکو اس اف پی 10 گیگابایت ال آر ام Product Name 10GBASE-LRM SFP Module Product Type SFP+ Interface Type 10GBase-LRM Number of Ports/Channels 1 Data Transfer Rate 10 Gbps Gigabit Ethernet Dimensions 0.3 Application/Usage Data Networking Interfaces/Ports 1 x 10GBase-LRM Interfaces/Ports Details 1 x LC Duplex 10GBase-LRM Network Connectivity [...]

2/600/000تومان

سنجش
فروشنده نودیس سیسکو nodis-cisco.com | ارائه ی تجهیزات شبکه سیسکو Cisco
دسته: . برچسب: , , , , , , , .

مشخصات فنی Module Cisco SFP-10G-LRM

ماژول سیسکو اس اف پی ۱۰ گیگابایت ال آر ام

Product Name ۱۰GBASE-LRM SFP Module
Product Type SFP+
Interface Type ۱۰GBase-LRM
Number of Ports/Channels ۱
Data Transfer Rate ۱۰ Gbps Gigabit Ethernet
Dimensions ۰٫۳
Application/Usage Data Networking
Interfaces/Ports ۱ x 10GBase-LRM
Interfaces/Ports Details ۱ x LC Duplex 10GBase-LRM Network
Connectivity Media Single-mode Optical Fiber 10GBase-LRM

محصولات دیگر این فروشنده